Zaufali mi

Agnieszka Pohl patronowała medialnie mojej debiutanckiej powieści „Pan Darcy nie żyje” i nie ograniczyła się jedynie do zamieszczenia na okładce logo magazynu „Obsesje”. Była prawdziwą patronką – zrobiła wiele dla powieści i dla mnie, jako autorki i jako… człowieka po prostu. Zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie i dobrą radę, na każdym kroku dzieliła się ze mną swoim doświadczeniem, którego mnie jeszcze brakowało. Jest przy tym osobą bardzo ciepłą, otwartą i przyjaźnie nastawioną do świata, a korespondencja z nią zawsze skutecznie i na długo poprawia mi humor. I na dodatek – to profesjonalistka w każdym calu, znawca literatury, którą potrafi nie tylko ciekawie interpretować, ale też skutecznie promować. W sytuacji, gdy czytelnictwo w Polsce nie ma się najlepiej, tacy ludzie, jak Agnieszka, są na wagę złota. Cieszę się, że ją poznałam i że się zaprzyjaźniłyśmy. To dla mnie bardzo cenna znajomość.

Agnieszka jest również znakomitą recenzentką wewnętrzną oraz doskonale sprawdza się w roli beta-testera, tudzież beta-czytelnika. Jeżeli marzysz o wydaniu własnej książki i masz już coś w szufladzie – gotowy tekst, drfaty, szkice fabularne, warto skonsultować się właśnie z Agnieszką, która z pewnością posłuży dobrą radą. Wychwyci nieścisłości i dłużyzny, doradzi w kwestii niedociągnięć stylistycznych. A to bardzo ważne – zwłaszcza dla autorów początkujących, ale też doświadczonych, którzy przecież także wciąż się uczą i doskonalą swoje umiejętności.

Magdalena Knedler, autorka książek: Pan Darcy nie żyje, Winda

Pani Agnieszka Pohl od dawna współpracuje z nami jako recenzentka powieści dla kobiet. Jej opinie zawsze są wyważone i pomocne – dobrze orientuje się na rynku prozy popularnej i ma znakomitą intuicję.
Ogromna życzliwość, terminowość i rzetelność Pani Agnieszki sprawiają, że współpraca z nią to czysta przyjemność.
Aleksandra Kamińska, redaktor, Znak Literanova

Z Panią Agnieszką Pohl i magazynem OBSESJE współpracujemy jako wydawnictwo i agencja PR od ponad 3 lat. Mając ogromną skalę porównawczą stwierdzam, że tak kompetentnych, odpowiednio wykształconych i doświadczonych osób jest niewiele. Świetna znajomość literatury i rynku książkowego to znak rozpoznawczy Pani Agnieszki Pohl.  Recenzje książek są zawsze perfekcyjnie przygotowane, rzetelnie zredagowane. Troska Pani Agnieszki o szeroką dystrybucję nadsyłanych przez naszą agencję materiałów PR-owych, a także miła atmosfera współpracy, przyczyniły się do zbudowania profesjonalnej i trwałej relacji. Z czystym sercem polecam współpracę z marką Zaklęty Papier.
Ilona Adamska, właścicielka agencji I.D. MEDIA, red. naczelna Imperium Kobiet

Pani Agnieszka Pohl, redaktor naczelna magazynu „Obsesje. Magazyn dla otwartych na literaturę i smaki”, przygotowała dla wydawnictwa Świat Książki bardzo ciekawą promocję książki Kartki na wietrze Eduarda Sacheriego, do której wykorzystała różnorodne materiały i narzędzia promocyjne.

Informacje o książce pojawiły się na stronach internetowych autorki: zakletypapier.pl, magazynobsesje.pl, obsesyjnabiblioteczka.pl, na blogu: obsesyjnabiblioteczka.pl/blog, na Facebooku, Instagramie, w serwisie YouTube.

Pani Agnieszka wykazała się kreatywnością i entuzjazmem. Jest osobą kompetentną, rzetelną i godną zarówno zaufania jak i polecenia. Współpraca z nią była dużą przyjemnością.

Wydawnictwo Świat Książki