O mnie

apohl-blog

Cóż to czytasz, mości książę?
Słowa, słowa, słowa.

Hamlet

Cześć! Mam na imię Agnieszka. Nie powiem Ci, ile lat mam lat, bo kobiecie się w PESEL nie zagląda, ale mogę Ci wyjawić, że mam obsesję na punkcie czytania. Kocham czytać, robię to wszędzie, gdzie to tylko możliwe! :) W łóżku, w wannie, w toalecie czy w autobusie. Uwielbiam czekoladę, kawę i zieloną herbatę. Mam 5,5-letniego syna, męża (trochę starszego niż syn ;)), dwa koty oraz mnóstwo książek – zarówno tych przeczytanych jak i czekających na to aż się zlituję i je przeczytam. Ale przecież jeszcze trochę pożyję, to na pewno się doczekają na swoją kolej, prawda?

Lubię eksperymenty literackie, nie zamykam się w jednym gatunku. Ciągle poszukuję powieści, które mnie zachwycą. Bardzo nie lubię historii schematycznych i przewidywalnych. Wkurzam się, kiedy się zawiodę. Doceniam, kiedy widzę starania. Cieszę się, kiedy książka mnie zaskoczy.

Mam wiele obliczy:
Prowadzę wspólnie z mężem firmę, jestem redaktor naczelną, vlogerem-blogerem i filologiem, tłumaczem (i choć istnieją żeńskie formy tych zajęć, wolę je  wypowiadać w ich podstawowej i ogólnej formie).

Drogi Czytelniku i Widzu (jeśli oglądasz mnie na YT), jeśli kochasz czytać tak jak ja, to z pewnością znajdziemy wspólny język. Zostań ze mną na dłużej, bo nigdy nie wiesz, co wymyślę. Ja sama nie wiem, ale obiecuję, że nudzić się nie będziesz. Postaram się i dołożę wszelkich starań, żebyśmy mieli o czym dyskutować.

Ściskam Cię mocno i przesyłam moc pozytywnej energii!

Jeśli masz do mnie sprawę, NAPISZ!

 

MEDIA O MNIE:

O obsesji, jedzeniu, blogowaniu, języku i pieniądzach na Wydaje mi się: czytaj

występ gościnny a audycji „Półka z książkami” w Radiu RAM (10 października 2016): słuchaj

Komentarz o planach związanych z blogowaniem  u Mateusza Kiszło: czytaj

Wpis gościnny u Molinki książkowej: czytaj

Planeta Kobiet o mojej pasji i misji: czytaj

Imperium Kobiet o mojej pasji i misji: czytaj

Świdnica24.pl o mnie i Blogu Roku:  czytaj i czytaj

Świdnica24.pl o kinie na szpilkach: czytaj

Media elite  i podbijaniu  świata: czytaj

Gosia Zimniak o mojej obsesji w supermenkach: czytaj